• Slider

  Адвокатське об'єднання «Лучковський і партнери»

  Юридична допомога малому та середньому бізнесу

  Телефонуйте

Юридична допомога

Малому бізнесу

Адвокати та юристи нашого об’єднання нададуть Вам правову допомогу під час створення, реорганізації та ліквідації підприємств, реєстрації та припинення реєстрації фізичних осіб-підприємців. Підготують проекти змін до установчих документів. Нададуть висновки з правових питань, пов'язаних з господарською діяльністю та оподаткуванням. Нададуть правову допомогу у договірній, претензійно-позовній діяльності. Послуги надаються як на умовах абонентського обслуговування, так і шляхом надання юридичної допомоги з окремих питань, в тому числі:


 • Розробка оптимальної структури бізнесу з метою захисту активів, в тому числі за участю іноземних юрисдикцій.
 • Реєстрація або придбання іноземних компаній; реєстрація представництв і філій іноземних компаній в Україні.
 • Впровадження правових схем взаємодії між господарськими одиницями, структурними підрозділами, контрагентами з метою оптимізації господарських витрат та податкового навантаження.
 • Розробка локальних нормативних актів./li>
 • Правовий супровід організації та проведення Загальних зборів акціонерів (учасників), вирішення корпоративних спорів.
 • Ведення претензійно-позовної роботи, підготовка проектів документів правового характеру, в тому числі підготовка проектів договорів, угод, додаткових угод, протоколів розбіжності, правовий аналіз наданих контрагентами проектів договорів.
 • Представництво та захист інтересів Клієнта в органах державної влади, місцевого самоврядування у судах, незалежно від юрисдикції та інстанції.
 • Правова допомога при проведенні контролюючими органами перевірок, підготовка процесуальних документів, необхідних для оскарження рішень, дій чи бездіяльності контролюючих органів.
 • Захист прав та інтересів у справах про адміністративні правопорушення та у кримінальних провадженнях, розпочатих за результатами перевірок, під час проведення обшуку, вилучення документів тощо.
 • Надання усних консультацій та роз’яснень правового характеру.
 • Захист прав та інтересів службових осіб компаній в кримінальних провадженнях щодо злочинів у сфері службової та господарської діяльності.
Наш блог

Новини

На нашому блозі Ви можете знайти корисну інформацію щодо останніх змін в законодавстві а також цікаві юридичні практики

News

Січень 12, 2016

Спільна власність, Цивільне правоКоваль Євген

Позбавлення права власності на частку майна інших співвласників в порядку ст. 364, 365 ЦК України.

Положення ст. 365 ЦК України регулюють випадки, коли позивач – співвласник майна, домагається позбавлення права власності на частку майна інших співвласників – відповідачів по справі.

Січень 18, 2017

Цивільне правоКоваль Євген

Визнання права часткової власності на новостворене майно – ст. 778 ЦК України.

У листопаді 2010 року товариство з обмеженою відповідальністю «Шаян-Еліт» (далі – ТОВ «Шаян-Еліт») звернулося до суду з указаним вище позовом, посилаючись на те, що на підставі договору купівлі-продажу, укладеного 9 листопада 2006 року з публічним акціонерним товариством «Акціонерний банк «Київ» (далі ПАТ «АКБ «Київ»), товариство є власником нежитлових приміщень загальною площею 580,3 кв. м.

News
Залишились запитання?

Зв'язатись з нами

Швидко та ефективно реагуємо на поставлені завдання.