Юридична допомога

Приватним особам

Адвокати та юристи нашого об’єднання нададуть високваліфіковану правову допомогу при захисті Ваших порушених прав та інтересів в цивільних, сімейних, трудових, житлових, земельних та інших спорах. Забезпечать правовий супровід укладення правочинів у нотаріуса, забудовників, ріелторів, допомога з оцінкою, страхуванням, дозволами, державною реєстрацією речових прав, у процесі укладання договорів з банками щодо придбання нерухомого майна у кредит. Також Ви отримаєте захист у справах про адміністративні правопорушення, в тому числі у справах по дорожньо-транспортних пригодах та у кримінальних провадженнях.

Наш блог

Новини

На нашому блозі Ви можете знайти корисну інформацію щодо останніх змін в законодавстві а також цікаві юридичні практики

News

Січень 12, 2016

Спільна власність, Цивільне правоКоваль Євген

Позбавлення права власності на частку майна інших співвласників в порядку ст. 364, 365 ЦК України.

Положення ст. 365 ЦК України регулюють випадки, коли позивач – співвласник майна, домагається позбавлення права власності на частку майна інших співвласників – відповідачів по справі.

Січень 18, 2017

Цивільне правоКоваль Євген

Визнання права часткової власності на новостворене майно – ст. 778 ЦК України.

У листопаді 2010 року товариство з обмеженою відповідальністю «Шаян-Еліт» (далі – ТОВ «Шаян-Еліт») звернулося до суду з указаним вище позовом, посилаючись на те, що на підставі договору купівлі-продажу, укладеного 9 листопада 2006 року з публічним акціонерним товариством «Акціонерний банк «Київ» (далі ПАТ «АКБ «Київ»), товариство є власником нежитлових приміщень загальною площею 580,3 кв. м.

News
Залишились запитання?

Зв'язатись з нами

Швидкість реагування – ми на зв'язку 24 години на добу. Наші юристи та адвокати можуть виїхати до Вас в будь-яку пору доби. Швидко та ефективно реагуємо на поставлені завдання.